המשמעות שמאחורי סמלי אסטרולוגיה

דלי הוא האמין כסמל האסטרולוגיה המובהק ביותר. סמל אסטרולוגיה זה מוצג תמיד עם דמויות הדומות למים. מישהו יכול לקשר את הגלים בתמונות שלטי האסטרולוגיה עם אקווריום אך לא עם מים. עם זאת, כנראה שהסימן לאסטרולוגיה של מזל דלי הוא הקל ביותר לזכור.
סימני אסטרולוגיה שקל מאוד לזכור הם מזל שור וטלה. תמונת השלט אסטרולוגיה של מזל שור מייצגת שור. ניתן לזכור בקלות את שמו מכיוון שהמילה הספרדית לשור זהה. כדור עם שתי קרניים דמויות שור הוא בדרך כלל תמונה של שלט האסטרולוגיה של מזל שור. לעומת זאת, סימן האסטרולוגיה של טלה נקשר לעז ותמונתו מציגה קרניים על ראש עזים.
בגלגל המזלות ישנם שני סמלי אסטרולוגיה תאומים. לכן לעיתים קרובות מערבבים מזל דגים ותאומים. לפעמים הדימויים שלהם דומים זה לזה. בדמות סימן האסטרולוגיה מזל דגים מוצג בדרך כלל שני דגים. הדימוי של שלט האסטרולוגיה מזל דגים הוא תמיד זוג דגים. בסימן אסטרולוגיה מזל תאומים, מצדו, מוצגת תמונה הדומה למספרה הרומית II.
אחת התמונות הוויזואליות המוכרות ביותר בבירור של סמלי האסטרולוגיה היא זו המייצגת את שלט האסטרולוגיה של ליאו. רעמה של אריות או פשוט אריה הוא סמל האסטרולוגיה של האריה.
מזל בתולה ועקרב הם גם סמלים אסטרולוגיים דומים למדי. שני סמלי האסטרולוגיה הללו דומים לאות מ ‘. סמלי אסטרולוגיה שונים זה מזה להפליא מיוצגים על ידי אייקונים שנראים די זהים. ההבדל בין התמונות הוא שלסמל האסטרולוגיה של מזל עקרב יש זנב שמבצבץ עד לנקודה של חץ כלפי חוץ. זנב הבתולה עומד פנימה ואין לו חץ בקצהו.
סרטן וקשת הם שני סמלי אסטרולוגיה, שקל להבחין בהם. בעוד שסימן הסרטן הוא נשי למדי, הסימן של מזל קשת הוא גברי. סמל האסטרולוגיה של סרטן מורכב משני מעגלים המצטלבים זה בזה. סמל האסטרולוגיה של מזל קשת מיוצג רק על ידי חץ שמצביע כלפי מעלה וימינה.


מזל גדי הוא ככל הנראה סמל האסטרולוגיה המוזר ביותר. אני לא בטוח למה אבל סמל האסטרולוגיה שלו מייצג דג עזים. דג עזים הוא לא התמונה הכי נעימה שאפשר אבל אני חושב שהתמונה שלה לא כל כך גרועה. זה נראה כמו האותיות VS.
סמל האסטרולוגיה האחרון, שהוא שמאל מאמרים לניהול עסקים, הוא מאזניים. סמל אסטרולוגיה זה נראה כמו מאזני הצדק שאנו רואים בבתי המשפט. לרוב הם קשורים לאיזון.